Hledáme!
Product designera UX/UI a další kolegy :)
Podívejte se na volné pracovní pozice

Správně naplánované směny jsou základem hladkého chodu každé firmy. S Dayswaps směny naplánujete rychle a přehledně.

Přehledněji to už nejde - Plánování Dayswaps. | Dayswaps
Informace na očích
Rychlé akce pro bleskové řešení situace
Vše máte plně pod kontrolou
Vrší se vám na stole stohy papírů a do toho volá zaměstnanec, že nepřijde na směnu, protože na ní zapomněl? A dost! S Dayswaps se zbavíte chaosu. Směny vytvoříte během pár minut a zaměstnanci je budou mít vždy po ruce - ve svém mobilu.

Co o modulu říká náš zákazník:

Pavol Franko

"Dayswaps nám změnil život k lepšímu díky přehlednému plánování směn pro naše zaměstnance. Moc se mi líbí přistup firmy. Ať už jde o nastavování či vysvětlení jsou velmi nápomocni a ochotni. Doporučuji je každému, kdo chce šetřit čas."

Pavol Franko
Dámejídlo ČB
5
tisíc zaměstnanců je plánováno naším systémem
19h
měsíčně ušetříte
na administrativě
7%
úspora provozních
nákladů

Spolehněte se na...

Snadno

Směny nemusíte plánovat každý měsíc od začátku. Uložte si už hotové plány směn jako šablony a další měsíce máte směny bez starostí.

Rychle

Sestavení plánu směn vašich zaměstnanců vám zabere jen několik minut. Díky čistému designu a barvám je navíc vše přehledné.

Kdekoliv

Plán směn je k dispozici na všech zařízeních, které při práci používáte: na počítači, tabletu, mobilu (iOS, Android). Bez přeposílání!
Kliknutím na směnu získáte detailní informace. | Dayswaps

Informace na očích

Po kliknutí na směnu v kalendáři ihned získáte detailní přehled o všech důležitých informacích, třeba o délce přestávky zaměstnance. V kombinaci s modulem Zákoník práce získáte také varování na porušení zákona, například pokud je přestávka moc krátká.
Kontextová nabídka každé směny v kalendáři. | Dayswaps

Rychlé akce pro bleskové řešení situace

U každé směny v kalendáři najdete možnost tzv. rychlé akce. Snadno tak můžete směny editovat, přidávat, nahradit zaměstnance, který měl na směnu přijít, anebo prohodit dvě různé směny mezi dvěma pracovníky. To vše během pár kliknutí.
Zveřejňujte až když jste si jisti. | Dayswaps

Vše máte plně pod kontrolou

Každá akce, kterou v kalendáři provedete se ukládá. Zaměstnanci se o ní však dozví až ve chvíli, kdy změny zveřejníte. Před zveřejněním si změny můžete zkontrolovat nebo upravit. Hromadné zveřejnění je potom otázka dvou kliknutí.

Synonymum přehlednosti

Dayswaps kalendář je místo, kde vytvoříte všechny směny pro celý podnik, rychle a přehledně. Následně je zaměstnancům přiřadíte dle jejich časových dostupností. Nechybí ani funkce jako kopírování či hromadná selekce.
Vidíte kdy a kde kteří zaměstnanci pracují. | Dayswaps

A víte, co je nejlepší?
‍Plánování je zcela zdarma.
Napořád.

Všechny směny
i nabídky vždy po ruce a to i offline.

Zjistit více